AltMedia » Widgety informacyjne i reklamowe

AltMedia: Widgety informacyjne i reklamowe

Widgety to mini-aplikacje działające na stronach domowych iGoogle, na blogach oraz mogące być uruchomione na innego rodzaju serwisach internetowych i intranetowych.
Ten nowy rodzaj narzędzi stosowany jest przez stale rosnącą liczbę firm na świecie. Marketerzy docenili już dużą skuteczność akcji przeprowadzanych z użyciem widgetów. Coraz częstsze są promocje oparte właśnie o widgety, które internauci umieszczają na swoich stronach www.

Popularne widgety prezentują aktualne informacje na wybrany temat, mogą być źródłem wiadomości bieżących, kursów giełdowych, czy prognozy pogody lub reperturu kinowego.

Inną grupą widgetów są aplikacje rozrywkowe, prezentujące filmy, czy muzykę z popularnych serwisów takich jak youtube.com.

Bardziej zaawansowani użytkownicy korzystają z widgetów o funkcjonalności kalendarza, listy zadań, czy notatnika.

Proponujemy Państwu tworzenie na zamówienie widgetów, które mogą nie tylko polepszyć wizerunek Państwa firmy i ułatwić bezpieczny dostęp do usług, ale i bezpośrednio przełożyć się na wzrost przychodów.

Tworzone przez nas widgety mogą:
- mieć dowolny charakter
- wykorzystywać dowolne źródła danych
- mieć indywidualny projekt graficzny
- realizować zaawansowane funkcje
- być zintegrowane z systemem intranetowym firmy

Zapraszamy do kontaktu z nami, w celu omówienia Państwa potrzeb i zaproponowania rozwiązania najelpiej spełniającego Państwa oczekiwania. Chętnie zaprezentujemy Państwu nasze dotychczasowe projekty.

Zapytaj AltMedia o tworzenie widgetów.