AltMedia » Balet “Zmienność uczuć”

AltMedia: Balet “Zmienność uczuć”


Oglądaj balet „Zmienność Uczuć”

Szanowni Państwo!
Chcielibyśmy Państwu zaprezentować najnowszy projekt Darka Tarczewskiego.

Jest to sztuka baletowa z narratorem pt. „Zmienność Uczuć” z narratorem. Dziesięć części w zwartej formie.

Każdy z utworów muzyczno – tanecznych, poprzedzany jest narracją. W rolę narratora wcielił się Mistrz Bohdan Łazuka.

“Zmienność Uczuć” to zbiór 10 obrazów muzycznych, ukazujących ludzkie namiętności w ich skrajnych barwach.

Czystość, naiwność, młodość, dojrzałość, wstyd, rozpusta, zmienne nastroje, nostalgia, nieskrępowana radość, grobowa powaga, prawdziwa przyjaźń, miłość, nienawiść. Każda część stanowi zamkniętą całość.

Tancerze odgrywają role, do których prowokuje ich muzyka. Prostota „Walca”, ukazującego podlotków, krzyżuje się z dojrzałością dawnych kochanków, którzy tańczą pełne napięcia „Tango”.

Zmienne nastroje „złośnicy” z „Moody Girl”, z natury ambiwalentnej, nieprzewidywalnej, tyleż lirycznej co okrutnej, łączą się z sielanką dwojga, kochających się ludzi, którzy witają letni poranek w wiejskiej chatce. Kiedy on kocha wyłącznie i maniakalnie swoje pieniądze („I Love My Money”) ich miłość umiera („Over…”). Kiedy nie ma już nic a przemyślenia przychodzą zbyt późno, jego prawdziwy przyjaciel wciąż czeka i jest zawsze gotów podać swą dłoń („My Friend Paul”).

Altmedia.pl to spojrzenie w przyszłość.

Mówi się, że w Polsce trudno sprzedawać sztukę. Sprzedaż płyt drastycznie spadła od polowy lat 90 a jednocześnie powstanie takich serwisów internetowych, jak youtube.com, czy nasza rodzima wrzuta.pl, (nie mówiąc już o programach typu „emule”) spowodowało taką dostępność muzyki i filmów, że wielu z nas po prostu nie jest zainteresowana ich kupnem.

Z jednej strony artyści odczuwają to dotkliwie w portfelach, z drugiej zaś strony należy się zastanowić czy sztuka nie kosztuje nas zbyt wiele?

Może stała się ekskluzywnym produktem, na który mało kto może sobie swobodnie pozwolić.
Płyty CD i DVD są bardzo drogie. Tort dzielony jest na niezliczoną ilość części, z których ta lwia przypada dużym wytwórniom.

Żaden głęboki proces nie zachodzi szybko. Toteż zaczynamy powoli i nie grzmimy, że ściąganie muzyki i filmów z Internetu za darmo i w nielegalny sposób, to okradanie artystów.

Nasze produkcje będą się pojawiały w wersjach darmowych.

Skoro świeże produkcje po kilku dniach (jeśli nie przed premierą) pojawiają i tak w Internecie, to walka z tym zjawiskiem mija się z celem.

Jednak skoro Amerykanie a przynajmniej ich większość, kupują muzykę np. w iTunes Store i uważają to za zupełnie naturalny sposób płacenia artystom za ich dzieło, to dlaczego Polacy mieliby być gorsi?

Naszą filozofią jest spojrzenie na problem w sposób racjonalny i dostosowanie cen naszych produkcji do możliwości finansowych Polaków.

Jak już napisaliśmy, główną zasadą jest to, że nasza strona oferuje różne produkcje (muzyka, film, słuchowiska, etc.) za darmo.

Zaczynamy od baletu Darka Tarczewskiego „Zmienność Uczuć”.

Kluczowa jest jakość.

Filmy i muzyka w Internecie, cechują się niewielkimi rozmiarami, tak aby łatwo można je ściągnąć na dysk, lub obejrzeć online.

Jeśli jednak zechcecie Państwo zasiąść wygodnie we fotelach i obejrzeć film lub posłuchać muzyki w lepszej jakości, na dużym ekranie i przy użyciu lepszych niż komputerowe głośniki, warto ściągnąć pełne wersje o wyższej rozdzielczości.

Wówczas przyjemniej obcuje się ze sztuką.

To jest tak naturalne, jak zakupy w Państwa ulubionym sklepie.

Dodatkowo proponujemy wygodną formę zapłaty poprzez SMS lub przelew za pośrednictwem Internetu.

To Wy, drodzy Państwo wybieracie poszczególne opcje.

Nie trzeba kupować całej płyty, skoro podoba wam się tylko część zawartych na niej utworów.

Gwarantujemy, że ceny naszych produkcji będą kilkukrotnie niższe od sprzedawanych w sklepach mediowych.

Dlaczego?

1. Jesteśmy niezależni
2. Nie ogranicza nas kilkoro podwykonawców, którzy podbijają cenę produkcji
3. Nie nastawiamy się na masowość produkcji, nie będziemy zalewali Państwa tysiącami, różnej wartości, produktów;
4. Na naszej stronie można będzie przejrzyście zapoznać się z kilkoma świetnymi pozycjami, dokładnie dla Państwa wyselekcjonowanymi